ЦВК призначила вибори в об’єднаних громадах Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори у щойно сформованих об’єднаних територіальних громадах Вінницької, Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської областей.

Зокрема, у Чернігівській області найближчим часом стартує виборчий процес у Комарівській (Борзнянський район), Менській (Менський район) і Козелецькій (Козелецький район) об’єднаних громадах.

«Призначити на неділю, 30 квітня 2017 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів», – йдеться у відповідній постанові ЦВК від 24 січня 2017 року, №6.

Цього дня обиратимуть депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міських голів.

Виборчий процес на Чернігівщині, таким чином, стартує з 11 березня 2017 року. Адже законодавство передбачає, що виборчий процес перших місцевих виборів розпочинається за 50 днів до дня виборів.

Отже, в яких населених пунктах голосуватимуть 30 квітня.

Менська міська об’єднана територіальна громада: Менська міська рада (місто Мена), Макошинська селищна рада (смт Макошине, село Остапівка), Бірківська сільська рада (село Бірківка), Блистівська сільська рада (села Блистова, Дерепівка), Величківська сільська рада (села Величківка, Вільне), Дягівська сільська рада (село Дягова), Киселівська сільська рада (села Киселівка, Комарівка, селище Прогрес), Куковицька сільська рада (села Куковичі, Загорівка, Овчарівка, селище Куковицьке), Лісківська сільська рада (села Ліски, Луки, Майське, Максаки), Осьмаківська сільська рада (село Осьмаки), Садова сільська рада (селище Садове, село Нові Броди), Семенівська сільська рада (село Семенівка), Синявська сільська рада (село Синявка), Слобідська сільська рада (село Слобідка), Стольненська сільська рада (села Стольне, Дмитрівка, Лазарівка, Чорногорці), Ушнянська сільська рада (села Ушня, Дібрівка), Феськівська сільська рада (село Феськівка).

Комарівська сільська об’єднана територіальна громада: Комарівська сільська рада (село Комарівка), Берестовецька сільська рада (села Берестовець, Іллінці), Красносільська сільська рада (село Красносільське, селище Запоріжжя), Прохорівська сільська рада (села Прохори, Шевченка), Смолязька сільська рада (село Смоляж), Ховмівська сільська рада (села Ховми, Ворона, Линівка, Сидорівка).

Козелецька селищна об’єднана територіальна громада: Козелецька селищна рада (смт Козелець), Берлозівська сільська рада (села Берлози, Гламазди, Сивухи, Часнівці), Білейківська сільська рада (села Білейки, Кривицьке, Новики, Опеньки, Тарасів, Шами), Бобруйківська сільська рада (село Бобруйки), Бригинцівська сільська рада (села Бригинці, Карасинівка, Корніїв, Мирне, Пізнє, Риків), Булахівська сільська рада (село Булахів), Данівська сільська рада (села Данівка, Курганське), Лемешівська сільська рада (села Лемеші, Боярівка, Горбачі, Пісоцьке, Шапіхи, Шолойки, Шуляки), Лихолітська сільська рада (село Лихолітки), Озерненська сільська рада (село Озерне), Омелянівська сільська рада (села Омелянів, Привітне, селище Калитянське), Патютинська сільська рада (села Патюти, Будище, Гладке), Пилятинська сільська рада (село Пилятин), Скрипчинська сільська рада (села Скрипчин, Пушкарі), Стависька сільська рада (села Ставиське, Блудше, Нова Гребля).

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register