30 червня пройде дев’ята сесія міськради: на розгляд винесли 19 питань

Дев’ята сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання відбудеться 30 червня 2016 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова.

Про це ЧEline повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.

На сесію запрошені перший заступник міського голови, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, керівники структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представники засобів масової інформації.

На розгляд сесії внесені такі питання:

 1. Про участь Чернігівської міської ради у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України».
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 31 березня 2016 року №6/VII-16 «Про Програму капітального ремонту ліфтів у житлових будинках міста Чернігова на 2016-2020 роки» зі змінами.
 3. Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами (27 сесія 5 скликання, 9 сесія, 14 сесія, 22 сесія, 32 сесія, 45 сесія 6 скликання, 6 сесія 7 скликання).
 4. Про внесення змін до Програми управління комунальним майном територіальної громади міста Чернігова на 2014-2016 роки, затвердженої рішенням міської ради від 30 грудня 2013 року (36 сесія 6 скликання) зі змінами.
 5. Про скасування рішення міської ради від 25 лютого 2016 року № 4/VII-8.
 6. Про внесення змін до Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.
 7. Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2016 році.
 8. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду та соціальної інфраструктури.
 9. Про надання згоди на знесення будівель і споруд.
 10. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2015 року № 2/VII-6 «Про міський бюджет на 2016 рік» зі змінами і доповненнями (№3/VII-12, №4/VII-14, №6/VII-24, №7/VII-18).
 11. Про затвердження Положення про управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради у новій редакції.
 12. Про внесення доповнення до Плану діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці, члену сім’ї загиблого учасника АТО, для ведення садівництва.
 14. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.
 15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам, поновлення договорів оренди громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, обслуговування гаражів та городництва.
 16. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
 17. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.
 18. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.
 19. Про депутатські запити.
 20. Різне.

 

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register