Чернігівщина – проти підвищення цін на газ

  • Чернігівщина – проти підвищення цін на газ
  • Чернігівщина – проти підвищення цін на газ
  • Чернігівщина – проти підвищення цін на газ
  • Чернігівщина – проти підвищення цін на газ
  • Чернігівщина – проти підвищення цін на газ

*Актуально

Чернігівщина активно долучилася до всеукраїнської кампанії проти підвищення цін на газ, ініційованої політичною партією «Наш край». Підписи проти зростання вартості газу активісти і представники «Нашого краю» збирають як у Чернігові, так і у всіх районах області. Підтримують акцію депутати Чернігівської обласної, всіх міських і районних рад від «Нашого краю», а також в об’єднаних територіальних громадах.

В обласному центрі Чернігівщини підписи збирають у наметах на вулицях міста. Чернігівці ставлять свої підписи, оскільки підтримують кампанію «Нашого краю». Люди кажуть, що зростання вартості газу стосується кожної родини, оскільки автоматично «потягне» подорожчання інших комунальних платежів і спричинить новий виток інфляції в Україні.

«Я намагаюся вчасно платити за комунальні послуги, але доводиться відмовляти собі та родині в багатьох інших речах», – поділився житель Бахмача Віталій Герасько. Він поставив свій підпис у наметі «Нашого краю» проти зростання ціни на газ.

Депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Віктор Бистров наголосив, що на Чернігівщині активісти і депутати різних рівнів від «Нашого краю» вже зібрали близько 10 тисяч підписів громадян проти підвищення вартості газопостачання.

«У разі чергового зростання вартості газу наші товари будуть неконкурентоспроможні на внутрішньому та зовнішньому ринках. Підвищення ціни негативно вплине не тільки на кожну родину, а й кожного підприємця, кожне підприємство», – зазначив Віктор Бистров. Він переконаний, що Україна має всі можливості не лише зберегти нинішню ціну на газ, а й знизити її за рахунок газу власного видобутку.

«Наш край» закликав українців не дозволити уряду підвищити ціну на газ й ініціював всеукраїнську кампанію.

Збір підписів відбувається в усіх регіонах України, а також у Мережі інтернет. Кожен може підтримати ініціативу і через «гарячу» лінію партії – 0 800 21 800 4.

Як відомо, згідно з аналізом проекту фінансового плану НАК «Нафтогаз України», проведеного в Міністерстві фінансів України, на українців чекає поетапне підвищення ціни на газ. За оцінками експертів, у 2018 році прогнозується зростання вартості газу для населення на рівні 18%.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register