Чернігову потрібна міська програма боротьби з онкозахворюваннями

27935021_732178113656728_1723967828_n

*Актуально

Фракція «Наш край» у Чернігівській міській раді розробляє міську Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2018-2021 роки. Ініціатором цієї програми виступив депутат міськради Володимир Коваленко.

За його словами, на сьогодні для жителів Чернігова онкологічні захворювання є серйозною проблемою. Адже щороку в обласному центрі Чернігівщини лікарі виявляють понад дві тисячі випадків захворювань на злоякісні новоутворення, третина хворих помирає, серед них 30% – люди працездатного віку.

Володимир Коваленко переконаний, що на місцевому рівні мають системно впроваджуватися заходи щодо профілактики захворювань на рак, а також виділятися кошти на придбання ліків і сучасного обладнання для лікувальних закладів.

Метою програми є підвищення ефективності заходів із профілактики, раннього виявлення онкопатології, покращання рівня надання медичної допомоги хворим на злоякісні новоутворення, зниження інвалідизації онкологічних хворих, зменшення рівня смертності від раку, підтримка хворих у реабілітаційний період, створення умов для продовження і поліпшення якості їхнього життя.

Депутати фракції «Наш край» відкриті для пропозицій щодо цієї програми. Пропозиції можна надсилати на сторінку партійної організації в мережі Facebook чи на електронну пошту nashkrayche@gmail.com.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password