Куліча «сватають» в міністри

1432293202_valery.kylich

Голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч заперечує чутки про нібито призначення його міністром агропромислового комплексу та продовольства України. Про це AgroPortal.ua повідомило джерело у Верховній Раді України, а також кілька учасників ринку.

Зокрема, йдеться про те, що кандидатуру чернігівського губернатора лобіює Блок Петра Порошенка.

У телефонній розмові з кореспондентом AgroPortal.ua Валерій Куліч не підтвердив цю інформацію, зазначивши, що йому ніхто нічого не пропонував.

«Така пропозиція мені не надходила, а говорити можуть багато про що», — констатував він.

Як відомо, вже понад два місяці в неоплачуваній відпустці перебуває колишній міністр сільського господарства Тарас Кутовий, який подав у відставку ще в липні, а обов’язки міністра виконує перший заступник міністра Максим Мартинюк.

Голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч у липні цього року посів останнє місце у рейтингу губернаторів, який регулярно складає видання “Ділова столиця”, набравши “мінус 60 балів”. Його область, за даними видання, “показала цілу низку поганих результатів”. Зокрема, вона “увійшла в двійку найгірших за обсягом виконаних будівельних робіт на душу населення і за динамікою народжуваності, в трійку найгірших – за динамікою промисловості та роздрібної торгівлі, а також за середньомісячною зарплатнею і за часткою працівників, які отримують зарплату, не вищу за мінімальну”.

Промислове виробництво в Чернігівській області, за інформацією рейтингу, “впало за півріччя на 3,5%, а за підсумками семи місяців – на 3,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року, що означає найгірший результат серед усіх мирних регіонів”, повідомляє “Ділова столиця”.

Джерело: «112 Україна»

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register