Леонід Мисливець: «Моя виборча програма може реально вплинути на розвиток Остерської громади»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/122344776_825297161621137_8123358130284612408_n-e1603350314794.jpg)
Йому лише 45 років, але він уже має за плечима чималий управлінський досвід. Причому набував його, долаючи всі щабелі кар’єрного зростання: від працівника Остерської бавовняно-ткацькій фабрики – до голови Козелецької райдержадміністрації.
Канидат на посаду керівника Остерської ОТГ і кандидат в депутати обласної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» Леонід Мисливець наявність професійного і господарського досвіду вважає необхідним для керівника будь-якого рівня. Адже про людину насамперед говорять її справи. А робити їх можна, лише володіючи відповідними знаннями і навичками.
«До того, як очолити район, — пригадує Леонід Олександрович, — я працював спочатку спеціалістом, а згодом – заступником начальника і начальником відділу економіки (бо маю вищу економічну освіту), далі була посада першого заступника голови райдержадміністрації, і врешті-решт у 2007 році очолив Козелецьку РДА. На цій посаді перебував сім років. І ці роки, можу запевнити, були досить плідними. За час мого керівництва було ухвалено кілька важливих програм, які ми реалізовували на території району».
Зокрема, завдяки старанням Леоніда Мисливця у закладах освіти, медицини і культури району почали впроваджуватись енергозберігаючі технології. Відтак вдалося збудувати і реконструювати газові котельні загальноосвітніх шкіл у самому райцентрі, Чемері, Сираях, Білейках, Прогресі, Хрещатому, Савині, встановити сучасні твердопаливні котли у Тужарі, Морівську, в Острі. До речі, до Остра переймати досвід приїздили керівники районів з усієї області. Ще одна програма стосувалась будівництва і реконструкції теплих туалетів у школах району, до прикладу, в Остерській ЗОШ №2, у Євминській і Карпилівській. Також відкривали дитячі садки у селах, покращували матеріально-технічну базу навчальних закладів, ремонтували житло.
«За зверненнями людей, наприклад, відремонтували дах п’ятиповерхівки в Острі, де мешкали, в тому числі, викладачі місцевого будівельного технікуму, який, до речі, я також колись закінчив, — продовжує далі Леонід Олександрович, — ремонтували дороги, розвивали інфраструктуру, залучали інвесторів. Наприклад, таких, як відома фірма «Форнетті-Україна», котра була одним з основних бюджетоутворюючих підприємств Козелеччини».
За словами Леоніда Мисливця, протягом останніх п’яти років, уже не будучи при владі, а працюючи в аграрній сфері, він дуже активно співпрацював з народними депутатами Валерієм Давиденком і Борисом Приходьком у напрямку децентралізації, через що вдалося значно розширити межі Остерської ОТГ. До неї, зокрема, були приєднані населені пункти Крихаївської, Євминської, Одинцівської та Пархимівської сільських рад. А ще за зверненнями жителів та завдяки клопотанням Бориса Приходька нині будується дорога від Жуківщини до Бірок і виділені кошти на реконструкцію водогону по місту Остер.
«Балотуючись на посаду голови Остерської об’єднаної територіальної громади від партії «НАШ КРАЙ», — ділиться планами Леонід Мисливець, — я маю чітку Програму розвитку нашої території, 10 пунктів якої мають усі можливсоті бути реалізованими. Є ще два проекти, пов’язані з водозабезпеченням населення, які, можна втілити у життя вже у наступному році. Також передбачені ремонти і реконструкції шляхів у приєднаних до ОТГ населених пунктах, відновлення автосполученням між селами і центром громади та Козельцем. Ще одне важливе питання, над вирішенням якого планую працювати разом з командою одразу після 25 жовтня, стосується перереєстрації підприємств, які працюють на території громади, але мають юридичні адреси за її межами. Усі податки і збори повинні наповнювати місцевий бюджет, а не якийсь інший. Щодо землі, то всі ділянки мають бути інвентаризовані і надаватись в оренду на прозорих конкурсних умовах. А ще дуже сподіваюсь, що в наступному році нам вдасться вирішити проблему з Остерською міською лікарнею, зокрема відновити стаціонарне обслуговування жителів громади, є можливість залучити медперсонал. Я відкритий для співпраці. Я – не політик, а господарник. І я налаштований працювати на результат».
*Передвиборча агітація
Ірина Ковальова
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv