Міністром захисту довкілля та природних ресурсів призначено Романа Абрамовського
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/original-e1592643542687.jpg)
Верховна Рада призначила Романа Абрамовського Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України.
За відповідний проект Постанови Верховної Ради проголосували 264 народних депутати України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Профільний комітет ВР не підтримав кандидатуру Шкарлета на посаду міністра освіти
Представляючи кандидата на посаду Міністра захисту довкілля та природних ресурсів, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що Роман Абрамовський діючий заступник Міністра енергетики та захисту довкілля.
«Він має надзвичайно успішний досвід роботи як в бізнесі, так і в державній службі. Після наших співбесід, консультацій з Романом Романовичем було прийнято рішення, що він візьме на себе таку велику відповідальність за екологію України», — заявив очільник Уряду.
У свою чергу Роман Абрамовський, виступаючи з парламентської трибуни, наголосив, що в екологічній політиці на сьогодні дуже багато викликів, і всі ці виклики Уряду зрозумілі.
«Я чітко знаю, що робити, щоб ліквідувати і наслідки промислового забруднення, ще багато питань у лісовому господарстві, багато питань в інфраструктурі поводження з відходами, в тому числі з радіоактивними. Ми вступили в період маловоддя, це теж неабиякий виклик, якому прийдеться дати раду. Є також питання, які стосуються рибного господарства і рибної політики. В мене є чіткий план, як зробити так, щоб рибне господарство приносило користь державі, а не окремим ділкам», — заявив Роман Абрамовський.
Також він висловив сподівання на плідну співпрацю з Верховною Радою. «Без Парламенту ми не зможемо провести системні реформи, які у нас на порядку денному. Це і реформа ринку деревини, це і реформа рибної галузі, реформа контролю запобігання промисловому забрудненню, адаптації до змін клімату, реформа системи торгівлі викидами тощо», — підсумував Роман Абрамовський.
Урядовий портал
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv