Політика

На Чернігівщині зібрали 25 тисяч підписів проти подорожчання газу

*Актуально

«Наш край» передав уряду вимогу понад мільйона українців не підвищувати ціну на газ. Про це повідомив голова виконкому Чернігівської обласної організації партії «Наш край» Юрій Музика.

За його словами, в заході у Верховній Раді взяли участь лідери партії, народні депутати та голови обласних організацій. Журналістам продемонстрували коробки з підписними листами. На Чернігівщині депутатами та активістами «Нашого краю» зібрано понад 25 тисяч підписів проти зростання вартості газу.

«Партія зібрала понад 1 мільйон підписів громадян проти підвищення ціни на газ. Одну з цих коробок із підписами вручили Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману під час «Години запитань до Уряду». Ми переконані, що уряд повинен захистити людей», – зазначив Юрій Музика. Він наголосив, що Україна може не тільки втримати нинішню ціну на газ, але й знизити її.

«В Україні видобувають 20,5 мільярда кубічних метрів газу на рік за потреби населення та ЖКГ у 17 мільярдів. Собівартість видобутку держпідприємством «Укргазвидобування» тисячі кубометрів газу торік становила 1 033 гривні. Населенню газ продавали за формулою «Дюссельдорф+» по 6 957 гривень. Чому український газ продають українцям за ціною імпортного, якщо, згідно з Конституцією, всі поклади належать народу?», – зазначив Юрій Музика. Він додав, що запаси українського газу дозволяють навіть наростити видобуток, але керівництво «Нафтогазу» провалює урядову програму розвитку газовидобування.41394318_296670344464663_2310937987183017984_n

За словами Юрія Музики, «Наш край» закликає уряд зважати на позицію українського народу щодо подорожчання газу та вжити невідкладних заходів. Зокрема, слід запобігти перекладанню мільярдних боргів олігархів на простих громадян, знизити ціну на газ, оновити керівництво «Нафтогазу» та зайнятися реальними проблемами української видобувної й енергетичної галузей.

Нагадаємо, що партія «Наш край» збирала підписи проти підвищення ціни на газ із липня 2018 року в усіх регіонах України, а також у мережі Інтернет. Для координації роботи активістів і прихильників працювала телефонна «гаряча лінія».

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Ще статті по темі

Back to top button