Три основи успіху країни: Тарута у Чернігові розповів стратегію розвитку

IMG_1581

Лідер партії «Основа» зустрівся із чернігівцями

*Імідж

Чернігівці сьогодні, 6 березня, зустрілися із лідером партії «Основа», відомим українським політиком, кандидатом у Президенти України Сергієм Тарутою. Як відомо, рейтингова партія «Основа» об’єднує ділових людей з високою репутацією, за плечима яких – успішно реалізовані масштабні проекти, створені нові підприємства та сотні тисяч нових робочих місць. Та головне – ці люди прагнуть зробити Україну щасливою, мирною і заможною.

IMG_1908

«Ми маємо чітке, науково обґрунтоване бачення майбутнього розвитку України, докладно опрацьовану й схвалену експертами стратегію дій з реалізації кожного з пунктів програми», – зауважив Сергій Тарута.

Під час зустрічі кандидат у Президенти розповів присутнім про свій професійний досвід та пояснив, чому вирішив іти в політику. Крім того, наголосив на трьох основах, з яких складається його програма.

IMG_1950

«У нашої політичної сили є три базові документи. Перший – це як досягти миру. Я цим займаюсь уже давно. Другий дуже важливий документ – це стратегія економічного розвитку України. Ми його робили ще до того як вирішили йти в політику. Це базовий документ, який показує як ми можемо бути однією з кращих країн Європи, поки цей шанс ще є. І третій – це як повернути у людей повагу, як зробити так, щоб у країни – першою цінністю була – людина. Аби кожен громадянин країни отримав освіту, аби він мав духовне виховання і міг з повною віддачею реалізуватися у своїй країні», – зазначає Сергій Тарута.

Також Сергій Тарута переконує, що реалізація його економічної програми дозволить збільшити рівень середньої заробітної плати в Україні до 1000-1200 доларів, пенсій – до 700 доларів.

IMG_1721

«Дуже важливо аби президент, прем’єр і всі, хто при владі були грамотними. Аби ці люди розуміли, що на них лежить колосальна відповідальність за життя мільйонів людей. Безумовно, у цієї людини повинна бути репутація і команда, тому що нашу країну можуть врятувати тільки інвестиції. А вони будуть, якщо країні довіряють. Довіра ж залежить тільки за умови, якщо президенту довіряють», – сказав Тарута.

IMG_1637

Під час спілкування з чернігівцями Сергій Тарута розповів про роль сільського господарства в економіці країни, про відновлення місцевого заводу «ЧеЗаРа» і взагалі – про потенціал таких колись потужних підприємств та шляхи вирішення війни. Також лідер партії «Основа» відповів на численні питання від присутніх.

IMG_1632

Політик зазначив, що він з разом з однодумцями хочуть успішного майбутнього для України.

Все залежить від вибору, який зробить український народ.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register