У Прилуках школярі безкоштовно їздитимуть у громадському транспорті

48420500_2344055765829733_9094562299745665024_n

*Актуально

У Прилуках Чернігівської області депутати міськради від партії «Наш край» виступили ініціаторами встановлення безкоштовного проїзду в міському громадському транспорті для школярів.

Як повідомив депутат Прилуцької міськради від «Нашого краю» Іван Руденко, до цього часу в місті діяла система часткової компенсації проїзду учнів загальноосвітніх навчальних закладів – дитина сплачувала за кожну поїздку 2 грн і надавала кондуктору талон на проїзд, що передбачав компенсацію від міста в розмірі 1 грн. Усього проїзд у громадському транспорті Прилук для дітей шкільного віку коштує 3 грн.

«Ми виступили з ініціативою ввести безкоштовний проїзд для дітей, адже у селах учнів підвозять до навчальних закладів так званими шкільними автобусами безкоштовно. Таку практику варто запровадити і нам», – наголосив Іван Руденко. Ініціатива здобула підтримку депутатського корпусу.

За інформацією керівника фракції «Наш край» Володимира Назіма, сесією Прилуцької міськради схвалено рішення про безкоштовний проїзд дітей до шкіл із 1 січня 2019 року. Нововведення стосуватиметься майже 1600 учнів міста Прилуки. На ці потреби в міському бюджеті передбачено 1,3 млн грн коштів.

Із наступного року кожен учень Прилук отримуватиме безкоштовно по 2 талони на щоденний проїзд до школи і додому.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register