Політика

Як політичні партії зробити більш ефективними

*Актуально

Представники Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» обговорили з активістами громадської організації «Центр UA» питання поліпшення функціонування політичних партій в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Наш край» у Батурині провів підготовку до майбутніх виборів

За словами голови громадської організації Олега Рибачука, Центр UA ініціював обговорення проблем діяльності партій із регіональними осередками політичних сил, на основі яких буде сформований документ про публічну політику – так звана зелена книга проблем. Після цього відбудеться обговорення на центральному рівні альтернатив рішень, осмислених у «зеленій книзі». За результатами консультацій буде підготовлена «біла книга» – дороговказ для написання проектів нормативно-правових актів, що регулюють діяльність партій, зокрема, пропозиції до чинного Закону України «Про політичні партії в Україні». Під час зустрічі з чернігівським осередком «Нашого краю» йшлося про реєстрацію і контроль діяльності політичних партій, вимоги до партійних статутів, різні моделі їх фінансування.

45292581_2214446965503924_4860524354699526144_n

Керівник виконкому обласної організації партії «Наш край» Юрій Музика зазначив, що запропоновані до дискусії питання є важливими й актуальними, оскільки дають можливість розробити «правила гри», за дотримання яких кожен громадянин матиме змогу долучитися до політичної діяльності та зробити конкретні кроки задля розвитку свого краю. Представники «Нашого краю» наголосили на необхідності прозорої партійної діяльності, дотриманні внутрішньопартійної демократії і дисципліни, реальної підзвітності перед виборцями.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Ще статті по темі

Back to top button