500 російських фільмів та серіалів попали під заборону

Нацрада опубліковала перелік із 500 заборонених до прокату російських фільмів і серіалів.

Про це ЧEline повідомили у Національній раді України з питань телебачення та радіомовлення.

Протягом 2014-2016 рр. Держкіно з ініціативи Нацради з питань телебачення і радіомовлення відмовив у державній реєстрації і скасував прокатні посвідчення на трансляцію понад 500 фільмів і серіалів.

До списку увійшла та кінопродукція, в якій знайдені ознаки порушення законодавчих норм у вигляді Законів України “Про кінематографію” та “Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки”.

У списку зокрема значаться серіали “Вулиці розбитих ліхтарів-5”, “Бандитський Петербург”, а також фільми “9 рота” Федора Бондарчука, “Війна” Балабанова, “Ялинки-2”. До переліку заборони також потрапив мультфільм “Про Федота-стрільця, удалого молодця” за мотивами казки Леоніда Філатова. Крім того, під заборону потрапила 10-та серія серіалу “Майстер і Маргарита”.

“Оскільки така робота в рамках захисту інформаційного простору триває, цей перелік буде доповнюватися”, – сказано в повідомленні.

До списку зокрема увійшли фільми з актором і режисером Іваном Охлобистіним, який відкрито пропагує “русскій мір” і, як повідомляла “Країна”, отримав паспорт “ДНР”. При цьому радник Авакова просить 33 країни зробити Охлобистіна персоною нон-грата.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register