Суспільство

Аби повернутися за кермо житель Чернігівщини заплатив 183 тисячі гривень аліментів

Щоб сісти за кермо автомобіля,мешканець Корюківської громади сплатив 183 тисячі гривень. Варто зазначити, що чоловік не давав хабаря екзаменатору під час перевірки водійських навичок, а перерахував ці кошти на банківський рахунок своєї родини.

Потреба у сплаті чималої грошової суми виникла у громадянина через аліментну заборгованість. Він довго ухилявся від виконання батьківського обов’язку та сплати 183-тисячного боргу, тому державні виконавці застосували правові санкції. Неплатника позбавили можливості вільно розпоряджатися майном та коштами на банківських рахунках, а також  тимчасово обмежили у низці прав, зокрема:

  • у праві виїзду за кордон;
  • у праві керування транспортними засобами;
  • у праві користування зброєю;
  • у праві полювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині вщент згоріла автівка

Втративши змогу керувати транспортним засобом, батько припинив ігнорувати фінансові потреби сина та погасив борг у повному обсязі. Завдяки цьому чоловік знову отримав можливість вільно користуватися автівкою та не шукати альтернативні способи пересування.

За словами начальниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини СВИСТУН,  з  початку 2021 року завдяки роботі державних виконавців Корюківського відділу ДВС Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) неплатники аліментів повернули своїм дітям понад 8 мільйонів гривень.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button