Аби повернутися за кермо житель Чернігівщини заплатив 183 тисячі гривень аліментів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/kid-earning-money-for-future-PKQQKVZ-min-e1641570600554.jpg)
Щоб сісти за кермо автомобіля,мешканець Корюківської громади сплатив 183 тисячі гривень. Варто зазначити, що чоловік не давав хабаря екзаменатору під час перевірки водійських навичок, а перерахував ці кошти на банківський рахунок своєї родини.
Потреба у сплаті чималої грошової суми виникла у громадянина через аліментну заборгованість. Він довго ухилявся від виконання батьківського обов’язку та сплати 183-тисячного боргу, тому державні виконавці застосували правові санкції. Неплатника позбавили можливості вільно розпоряджатися майном та коштами на банківських рахунках, а також тимчасово обмежили у низці прав, зокрема:
- у праві виїзду за кордон;
- у праві керування транспортними засобами;
- у праві користування зброєю;
- у праві полювання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині вщент згоріла автівка
Втративши змогу керувати транспортним засобом, батько припинив ігнорувати фінансові потреби сина та погасив борг у повному обсязі. Завдяки цьому чоловік знову отримав можливість вільно користуватися автівкою та не шукати альтернативні способи пересування.
За словами начальниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини СВИСТУН, з початку 2021 року завдяки роботі державних виконавців Корюківського відділу ДВС Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) неплатники аліментів повернули своїм дітям понад 8 мільйонів гривень.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv