Суспільство

Артем Стах очолить КП «Зеленбуд» у Чернігові

Артем Стах очолить КП «Зеленбуд» Чернігівської міськради замість Романа Старікова. Про це 17 листопада під час розширеної наради сказав міський голова Владислав Атрошенко.

«Людина з цікавою біографією, і, оскільки Господь Бог повернув його до тверезого адекватного людського життя, я думаю, що і ми спробуємо дати Артему шанс», — сказав Атрошенко.

Разом з тим, уточнив, що тривалість контракту – поки що півроку, або ж до першого проступку. Разом з тим, після наради Владислав Атрошенко пообіцяв особисто представити колективу нового керівника.

Артему Стаху 41 рік. Депутат трьох скликань Чернігівської міської ради(з 2002 по 2015 рр.). За часів міського голови Чернігова Олександра Соколова очолював управління торгівлі міськради та КП «Дільниця з контролю за благоустроєм».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стах переходить працювати до Гаруса

У березні 2009-го його затримали за підозрою в отриманні хабара. Тоді він, начальник управління торгівлі міської ради, за версією слідства отримав $2000 від київського бізнесмена за видачу дозволів на підприємницьку діяльність. Деснянський районний суд Чернігова, понад рік розглядаючи справу двома складами суду, зрештою, не визнав Стаха винним. Апеляційний суд області, куди звернулася прокуратура, визнав Стаха винним і дав три роки, але умовно.

У вересні 2015 року, коли Артем Стах очолював КП «Дільниця з контролю благоустроєм» його затримали за підозрою у вимаганні в бізнесмена тисячі доларів. За цю суму він обіцяв допомогти в розміщенні торгової точки.

Стах пішов на угоду з прокурором і визнав свою провину. У підсумку його засудили до штрафу у 25,5 тисяч гривень. Також йому заборонили займати керівні посади протягом року.

В обох випадках Артем Стах свою вину заперечував.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: Суспільне

Ще статті по темі

Back to top button