Суспільство

Артилерійське пекло, микитасівські плани та зникле немовля: інформдайджест Чернігівщини за 3 вересня

На Чернігівщині підрозділи Сумської реактивної артилерійської бригади удосконалили свій бойовий вишкіл, виконавши комплекс вогневих завдань у ході польового виходу.

ЧЕline поцікався у новообраного нардепа на проміжних виборах по 206-му округу Чернігівщини Максима Микитася, скільки реформаторських законопроектів він уже підготував, як рятуватиме Чернігівщину з кризового болота та коли, власне, приїде в область до своїх виборців виконувати обіцянки.

Під час телефонної розмови Максим Микитась заявив, що наобіцяв дійсно багато, тому все одразу і не виконаєш.

За дві доби поліцейські Прилуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області розшукали жінку, яка народила на цвинтарі дівчинку і залишила її там помирати.

Чернігівські комунальники за шість років привласнили 33,4 мільйони гривень, виділених із держбюджету.

Перший абонемент від програми «АНАТОМІЯ СПОРТУ» і фітнес-центру «KISEL GYM» розіграно. Серед усіх відповідей на запитання від Андрій Киселя, відповідь Олі  була ближчою до правильної.

Суботнім ранком розпочався екстрим-вікенд для учасників АТО, волонтерів та їх сімей. Отримати порцію адреналіну можна було стрибнувши з пішохідного мосту.Ще статті по темі

Back to top button