Атрошенко вливає в підконтрольне підприємство 15 мільйонів гривень
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/23848_w_6471-e1536667751681.jpg)
На рахунки комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради за останні півтора місяця нарахували понад 15 мільйонів гривень внесків до статутного капіталу. Інформація про це розміщена на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Преміум-клас для «обраних»: хто з підданих Атрошенка отримує «солодкі» надбавки
Рахунки здійснювало управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.
Як відомо, очолює КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко – креатура чернігівського міського голови Владислава Атрошенка. Сергій Малявко був комерційним директором телеканалу «Дитинець», директором ТОВ «Основа ТВ» і активно брав участь у діяльності БФ «Поліський оберіг», які пов’язують із нинішнім мером.