Без сказу і чуми свиней: на Чернігівщині зберігається благополучна епізоотична ситуація
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/1620202838_8-oir_mobi-p-fermerskie-zhivotnie-zhivotnie-krasivo-fot-8-e1623762273170.jpg)
За словами фахівців Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, від початку року і досі Чернігівська область залишається благополучною щодо інфекційних захворювань тварин.
Від січня по травень включно спеціалісти державної ветеринарної медицини області зробили майже 5 мільйонів щеплень і здійснили орієнтовно 52 тисячі лікувально-профілактичних оброблень тварин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Старі будиночки, корови й свині на дорогах і сучасний хай-тек: Грузія очима чернігівок
«Від початку року регіон повністю благополучний щодо африканської чуми свиней. Також в області не зареєстровано жодного випадку захворювання на сказ. Протягом січня-травня в населених пунктах Чернігівщини спеціалісти державних лікарень ветмедицини щепили антирабічною вакциною 4770 голів великої рогатої худоби, 29 – дрібної рогатої худоби, 36 коней, 45 309 собак і 40 832 коти. Для лабораторного контролю за ефективністю пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у мисливських угіддях регіону відібрано 580 зразків», – повідомляють у Держпродспоживслужбі в Чернігівській області.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv