Безкоштовні дрова на Чернігівщині передбачені не для всіх
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/depositphotos_128271966_s-e1664308005142-640x3601-1-e1666779211133.jpg)
На територіях, прилеглих до зон проведення бойових дій, влада повинна забезпечити мешканців безоплатною деревиною, щоб кожна сім’я мала можливість зігріти оселю протягом осінньо-зимового періоду.
На Чернігівщині скористатися такою допомогою на період опалювального сезону наразі зможуть жителі чотирьох територіальних громад — Сновської, Новгород-Сіверської, Семенівської та Городнянської.
Ініціатива однозначно добра. От тільки як вона реалізовується? Це дізнавалися в Олександра Медведьова, голови Сновської громади
«Механізму наразі жодного немає. Спершу планували, що подаємо списки населення – і далі обласна військова адміністрація займається цим питанням. А нині кажуть, що нам обласна військова адміністрація перерахує гроші, ми укладемо договір із лісгоспами. І лісгоспи вже постачатимуть і, власне кажучи, довозитимуть ці дрова, куди потрібно.
Тож нині інформація така, що цим питанням займатимемося самі.
Але ж офіційно зараз ні механізму, ні конкретики, що ми тоді-то отримаємо таку-то суму грошей, немає. Тож чекаємо», – у коментарі для ЧЕline зазначив Олександр Медведьов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо чи будуть безкоштовні дрова для північних громад Чернігівщини
За його словами, списки людей, які претендують на безкоштовні дрова, вже складені.
«Їх ми вже склали і передали. В них насамперед зазначені родини загиблих військових і тих, які нині воюють за нашу Батьківщину, а також багатодітні сім’ї й інваліди першої та другої груп. Поки що в телефонному режимі нам дали ліміт 1282 двори. А далі в нас є такі категорії, як пенсіонери та інші. Взагалі ми подавали заявку на більше ніж 8500 дворів. Але наразі нам встановили отой ліміт», – розповів голова громади.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv