Білогура віддасть майже 2 мільйони фірмі з кримінальною славою

1440925865_img_5348-e1505981880971[1]

Тендер, оголошений Чернігівським міським управлінням освіти на придбання комп’ютерів, вартістю майже 2 млн грн, виграла столична фірма з кримінальною славою – ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН». У ряді судових справ її підозрюють у здійсненні низки безтоварних фінансово-господарських операцій, які мають ознаки фіктивності, у співпраці з фірмами, які у змові завищують ціни на комп’ютерну техніку.

Як відомо, 20 лютого Чернігівське міське управління освіти оголосило тендер на закупівлю 132 комп’ютерів для створення в міських навчальних закладах 12 комп’ютерних класів. Очікувана вартість техніки, зазначена на сайті публічних закупівель, – 1 990 000,00 грн.

Участь у відкритих торгах взяли три столичні підприємства – ФОП «Рогоза Валентин Володимирович», ТОВ «КОМЕЛ», ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН». Білогура 1

Найменшу суму за комп’ютери – 1 870 323,84 грн – запропонувало ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН». 16 березня це підприємство стало переможцем  тендерної процедури. А вже 2 квітня Чернігівське міське управління освіти в особі начальника Білогури Василя Олексійовича уклало договір із переможцем торгів.
Білогура 3 Білогура 4

Варто зазначити, що з літа 2016 року ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН» є фігурантом у низці кримінальних справах, що розглядалися в Печерському та Дніпровському районних судах міста Києва.

Зокрема, в ухвалі судді Печерського районного суду від 27.10.2017 йдеться про те, що службові особи столичного ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ЕНГЛЕР» при виконанні умов договорів, вступивши у змову зі службовими особами держпідприємств, умисно вносили недостовірні дані до фінансово-кошторисної документації та актів виконаних робіт, в частині завищення об’ємів і, відповідно, вартості робіт та послуг, завдяки чому привласнювали бюджетні кошти в особливо великих розмірах. Це підприємство підтримує фінансово-господарські відносини з ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН».

Білогура 5

 

Ухвалою суд надав дозвіл слідчим на тимчасовий доступ до речей і документів, які підтверджують зв’язки обох підприємств, а саме – угод, договорів, контрактів, додатків, специфікацій, банківських виписок, платіжних доручень, рахунків-фактур, актів приймання-передачі, актів взаєморозрахунків та актів виконаних робіт (послуг), довідок про вартість виконаних робіт (послуг), довідок про виконані роботи (послуги), прибуткових та видаткових накладних, податкових накладних, товарно-транспортних накладних, доручень, довідок, реєстрів отриманих та виданих податкових накладних, реєстрів бухгалтерського обліку (обігово-сальдових відомостей) тощо.

Ще в одній ухвалі Печерського районного суду від 22.08.2016 року теж йдеться про кримінальні справи ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН», із яким уклав договір Василь Білогура.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробляє Білогура, або Чому для вчителів Чернігова немає грошей

Зокрема, Державною службою зайнятості (Центральний апарат), Виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за результатами розкриття пропозиції конкурсних торгів, які проводились у 2012-2015 роках, підписано договори про надання послуг із ТОВ «Айкюжн» і ТОВ «БМС Консалтінг». Якраз ТОВ «БМС Консалтінг» підтримувало тісні зв’язки з ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН»: зокрема, наприкінці грудня 2015 року ТОВ «БМС Консалтінг» здійснило закупівлю аналогічного обладнання у ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН». У свою чергу ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН» здійснило низку безтоварних фінансово-господарських операцій, які мають ознаки фіктивності з ТОВ «СКС», спрямованих на виведення державних коштів, а також уклало договір поставки комп’ютерного обладнання з ТОВ «ЕЛКО УКРАЇНА», в якого був відсутній канал постачання обладнання, йдеться в ухвалі.  Білогура 6

До речі, станом на кінець березня 2018 року власниками ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН» є Красношапка Сергій Володимирович (він же керівник ТОВ «ФРУТТІ ТРЕЙД») та Янушевський Анатолій Анатолійович (керівник ТОВ «Магазин розумних речей»).

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register