Скільки заробляє Білогура, або Чому для вчителів Чернігова немає грошей. ОНОВЛЕНО

1[1]

Від початку року педагогів Чернігова сколихнула інформація про скасування надбавок (20 %) за престижність праці. Аргументація проста – в міській казні немає грошей для вчителів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Влада чинить як князьок із своїми холопами», – чернігівські вчителі про втрату надбавки (Відео)

Але, виявляється, «безгрошів’я» стосується не всіх. Головний педагог Чернігова Василь Білогура в лютому цього року отримав більше ніж 56 тисяч гривень заробітної платні.

Інформацію про це ЧЕline отримав із відповіді на інформаційний запит до відомства.

29680826_752781044929768_271991834_o

Як бачимо, непогана зарплатня в Василя Білогури була і в 2017 році.

До речі, оклад у Василя Білогури становить усього 4 700. Решта – надбавки, премії, матеріальні допомоги. За рахунок останніх Василь Олексійович зможе оздоровитись і вирішити свої соціально-побутові питання – на ці справи йому виділили майже 40 тисяч гривень.

Цікаво, що Василь Білогура оздоровлюється регулярно, у вересні він отримував аналогічну фінансову підтримку у сумі 18 тисяч гривень.

Якщо проаналізувати другий рядок нарахування грошей Василю Білогурі (індексація, надбавки, доплати та премії), то виходить дуже цікава картина. Ці надбавки та премії нараховуються на посадовий оклад.

До прикладу: жовтень 2017 року посадовий оклад становить 5600 гривень. Ділимо цифру за цей місяць, яка міститься в другому рядку на оклад. Тобто, йдуть нарахування на посадовий оклад в розмірі 300% відсотків. Це, ймовірно, 100% надбавки та 200% премії.

І це все на фоні скорочення 20 % надбавок вчителям

А якщо порахувати за такою формулою виплати у вересні, то взагалі виходить – 700 %.

Цікава арифметика, чи не так?

Як бачимо, фінансовий зашморг стосується не всіх.

Як відомо, Василь Білогура – не лише начальник управління освіти Чернігівської міської ради, а й депутат міськради від фракції «БПП», тобто входить до команди міського голови Владислава Атрошенка.

Інформацію про заробітні плати заступників начальника управління освіти ЧМР читайте в наступних публікаціях.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register