Бізнесмени начувайтесь: нові правила розподілу бізнесу при розлученні

publicationTitleImage23686303cba[1]

Згідно з рішенням Верховного суду України, тепер подружжя не повинні ділити на половину свій бізнес в разі розлучення, про це передає ряд українських ділових агентств.

У ході розгляду справи суд постановив, що куплене для бізнесу майно в шлюбі може бути особистою власністю власника компанії – чоловіка або дружини і не підлягає розділу в ході шлюборозлучного процесу.

Юристи пояснюють, що ВСУ ухвалив, що при розлученні не в кожному випадку розділ майна повинен проходити наполовину, як з усім іншим добром набутим у шлюбі. Власник фізичної особи-підприємця може мати особисте майно в своєму бізнесі, тому він не зобов’язаний ділити це майно.

Верховний суд своїм рішенням розмежував ці 2 режиму майна: особиста приватна власність, загальна власність родини. Тому при розлученні необхідно довести за чиї кошти було куплено майно.

Також, майно, яке використовують у своїй професійній діяльності, залишається у власності у того чоловіка, який використовує його, але його ціну повинні врахувати при розділі.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register