Брудні ігри довкола ОСББ «Фаворит»: кому вигідне цькування

20-14358852_321936704826850_6033886764826438177_n

Останнім часом чернігівське ОСББ «Фаворит» переживає дуже нелегкі часи (тиск, суцільне потрясіння і замовне цькування). Причому штурмують з різних фронтів. Спостерігається своєрідне рейдерське захоплення будинків. З обслуговування підприємства вийшло шість будинків (шляхом блокування рахунків головами об’єднань) і у зв’язку з цим утворилася заборгованість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЖЕКи не в тренді: за останній рік у Чернігові утворилися 70 ОСББ (Відео)

Письмово про ситуацію, яка склалася, повідомляли всіх – і комунальні служби і головне – керівників міста. Але чомусь реакції на це не було жодної. Попри цю ситуацію компанія все одно підтримувала мешканців. Для проведення ремонтів (надавала всім будинкам фінансову допомогу) послуги надавалися вчасно і в повному обсязі. Впроваджувалися енергоефективні заходи.

Голови ОСББ, які заблокували рахунки, умисно заподіяли компанії збиток, (керуючись своїми корисливими цілями) і переклали борги на компанію. Тепер вони ж і звинувачують фірму в боргах. До речі, борги є у всіх в місті – і в жеків, і в обслуговуючих компаній і в ОСББ.

Певні зацікавлені ділки намагаються дискредитувати діяльність ОСББ «Фаворит» замовними публікаціями в ЗМІ і розповсюдженні неправдивої інформації в соціальних мережах. Причина очевидна – звільнити місце для інших. Ідеальна схема підірвати авторитет компанії і всього руху ОСББ. Але чесних і порядних не вийде зламати! «Фаворит» живе і буде далі успішно розвиватися, незважаючи на колосальний тиск і політичні інтриги.

До речі, директор низки ОСББ «Фаворит» Оксана Мельникова звернулася до керівництва Чернігова з категоричною вимогою розібратися і вплинути на ситуацію, яка штучно розігрується довкола сотень родин. Адже складається враження, що всі ці підлі інтриги – не без участі міської ради.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register