Суспільство

Через аварію на енергооб’єкті без світла залишилися жителі двох районів Чернігівщини

Через аварію на енергооб’єкті, яка сталася ввечері 22 червня, знеструмлено близько 56 тисяч абонентів Корюківського і Новгород-Сіверського районів.

Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подробиці ДТП за участю тролейбуса та автобуса у Чернігові

Енергетики працюють над відновленням електропостачання.

Фото ілюстративне

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button