Суспільство
Через аварію на енергооб’єкті без світла залишилися жителі двох районів Чернігівщини

Через аварію на енергооб’єкті, яка сталася ввечері 22 червня, знеструмлено близько 56 тисяч абонентів Корюківського і Новгород-Сіверського районів.
Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подробиці ДТП за участю тролейбуса та автобуса у Чернігові
Енергетики працюють над відновленням електропостачання.
Фото ілюстративне
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv




