Через чернігівську банду батьки переводять дітей із школи №29

dbb4a7170ac0ccc77cdefc3e3232edf7[1]

Після виходу в ефір кількох ток-шоу, в яких йшлося про дівочу банду в Чернігові, лідерка групи Марія Півень стала зіркою. З нею, як із відомою і знаменитою, фотографуються школярі. Вона не падає духом і навряд чи замислюється над скоєним.

Однак, така поведінка дівчини лякає багатьох батьків. Із власних джерел нам стало відомо, що кілька сімей вирішили перевести своїх дітей у інші навчальні заклади.

«Я була шокована, що таке твориться у нашій школі. Ми доучимося цей рік, а наступного перейдемо в іншу школу. Ще не визначили яку, але тут точно не залишимося», – розповідає одна мама учня середніх класів, яка побоялася називати своє ім’я.

Мама школяра повідомляє, що за останніх півроку в класі її сина не було жодної виховної години.

«Під час цих занять, вони то в театр ходять, то прибиранням займаються. А свого психолога мій син вперше побачив на ток-шоу «Стосується кожного». Я її бачила на перших загальношкільних батьківських зборах, що відбувалися ще на початку вересня. Тоді вона нам пояснювала особливості виховання підлітків. На цьому робота психолога в 29 школі завершилася. І мене, як маму цікавить, навіщо тоді ця посада в школі взагалі», – обурюється жінка.

Нині в усіх школах відбуваються батьківські збори, куди запрошують представників поліції. Такі зібрання пройшли і в ЗНЗ №29. Дітям розповіли про кримінальну відповідальність за скоєння злочинів у підлітковому віці.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register