Чернігів готується прийняти п’ять нових тролейбусів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/a6eb052ef6f947abca1c3c456881a873-big1080-e1602573317183.jpg)
Транспортний парк КП «ЧТУ» цього року поповниться п’ятьма новими тролейбусами чернігівського виробництва, які вже скоро будуть курсувати містом.
Як розповів директор комунального підприємства Руслан Ємець, 28 вересня підписано договір з ТОВ «Еталон-Лізинг», який передбачає поставку машин протягом місяця. У цей період кожен готовий тролейбус працівники ЧТУ оглядають і випробовують, «обкатують» — це є складовими процесу їх приймання. Наразі таким чином чернігівські тролейбусники вже продіагностували три з п’яти «рогатиків». Один пройшов випробування без зауважень, щодо двох виникли питання, про які було повідомлено виробника для виправлення недоліків. Приймання триватиме і цього тижня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігів закупив п’ять нових тролейбусів за 24 мільйона гривень
Як і в попередні роки, закупівля здійснюється за кошти бюджету міста, без залучення кредитів. Таким чином, за останні 5 років у Чернігові придбали вже 32 нових тролейбуси (для порівняння: за попередньої влади лише 2). Це фактично третина всього транспортного парку комунального підприємства. Зараз з 97 одиниць тут у робочому стані 80, при цьому майже половина з них відпрацювала свій ресурс — тож нові для міста дуже потрібні.
Цього року процедура закупівлі нової техніки дещо затягнулася.
— Ми оголошували кілька разів тендерну процедуру закупівлі тролейбусів, але вони не відбулися, тому що не було достатньої кількості учасників. Отже, перейшли до так званої переговорної процедури, — пояснив причини затримки Руслан Ємець.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Прес-служба Чернігівської міської ради