Чернігівщина п’є воду кращу за середньодержавні показники

Якість води, яку споживає населення Чернігівської області, то протягом останніх років вона залишається стабільною, кращою за середньодержавні показники.

Про це ЧEline повідомили у Держсанепідслужбі України в Чернігівській області.

Для централізованого водопостачання населення області використовується вода тільки з підземних джерел (артезіанських свердловин) з водоносних горизонтів бучацьких та сеноман-нижньокрейдяних відкладень, глибина залягання яких скаладає 80-120 м та 600-800 м відповідно, що виключає можливість їх хімічного та мікробіологічного забруднення.

Рівень охоплення сільського населення області централізованим водопостачанням залишається низьким.

Останнім часом значна частина сільського населення переходить на індивідуальне водопостачання (будівництво приватних трубчатих колодязів з установкою насосних станцій) самостійно, за власні кошти.
Організований та здійснюється постійний моніторинг якості питної води з оцінкою її якості.

Проводиться інформування населення щодо якості питної води через засоби масової інформації (виступи по радіо, по телебаченню, публікації в пресі, розміщення на веб-сайтах санепідустанов області).

Щомісячно надається інформація про якість питної води по області на адресу облдержадміністрації.

На сьогоднішній день спалахів інфекційних захворювань, пов’язаних з водним фактором передачі, в області не зареєстровано.
Ситуація по захворюваності на кишкові інфекції керована та знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register