Суспільство
Чернігівські біатлоністи отримали на Новий рік солодкий сюрприз (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/15879479_1156954717751506_614245895_n-e1483433982673.jpg)
Уболівальники української збірної з біатлону привітали своїх улюбленців із Новим роком і Різдвом. Побажали їм яскравих перемог та успіхів. Фани також підготували спортсменам сюрприз – імбирні пряники, повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону.
«Нехай ця маленька радість прикрасить ваші тренувальні дні, а в Новому році нехай вам усміхається фортуна», — написали у своєму привітанні вболівальники.
Уже 5 січня в німецькому Обергофі стартує четвертий етап Кубка світу.