Чернігівські поліцейські вибороли першість на лижних гонках (Фото)

• Чернігівські поліцейські вибороли першість на лижних гонках (Фото)

У Чернігові 24 лютого на лижній базі в урочищі Яцево відбулися традиційні міські змагання «Чернігівська лижня 2017» серед колективів фізичної культури правоохоронних органів.

Про це ЧЕline повідомили у секторі комунікації поліції Чернігівської області.

На лижню стали як дорослі, так і діти. Особливо емоційними були заїзди в форматі «мама, тато і я».

В рамках цих перегонів пройшли й обласні змагання з лижних гонок на Кубок Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України серед колективів фізичної культури правоохоронних органів. У змаганнях брали участь вісім команд.

В естафеті на 3 кілометри третє місце зайняла команда академії Державної пенітенціарної служби України, другу сходинку почесного п’єдесталу зайняли лижники головного управління Державної фіскальної служби області.

Перемогла у змаганнях команда Головного управління Національної поліції в Чернігівської області. Вітаємо команду ГУНП – начальника кіно логічного центру Анатолія Легеду, його заступника Михайла Кузьменка та лікаря-хірурга Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Чернігівській області» Андрія Ткаченка.