Чернігівські прикордонники ознайомили посла Великої Британії з роботою пунктів пропуску на кордоні з РБ

73222000

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко та Надзвичайний і Повноважний Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мелінда Сіммонс побували на кордоні з Білоруссю в межах Чернігівської області.

Сергій Дейнеко ознайомив пані Мелінду Сіммонс з ситуацією на кордоні та заходами, які вживає прикордонне відомство для протидії правопорушенням на цьому напрямку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Родини чернігівських прикордонників отримали компенсацію за житло

«Ділянці українсько-білоруського кордону прикордонники приділяють особливу увагу. Це пов’язано в тому числі з загрозою поширення штучно створеної міграційної кризи. Для посилення цього напрямку наразі проводиться спільна спеціальна прикордонна операція «Полісся». Зокрема, відпрацьовано чіткі дії усіх державних механізмів залучених до заходів, а також змодельовано можливі сценарії розвитку ситуації», – зазначив керівник ДПСУ.

Під час візиту Мелінда Сіммонс мала змогу ознайомитися із засобами та технікою, що використовуються в охороні кордону, та умовами перебування прикордонників у польових умовах.

Окрім цього, Голова Держприкордонслужби розповів про заходи з інженерного облаштування кордону з Білоруссю. Він зазначив, що відомство розвиває власні потужності з виготовлення дротяних загороджень, які направляються для встановлення на кордоні, і для цього розгорнуті відповідні лінії виробництва.

Також Мелінду Сіммон ознайомили з функціонуванням пунктів пропуску на кордоні з РБ. Зокрема, у пункті пропуску «Нові Яриловичі» було продемонстровано інфраструктуру, як відбувається оформлення громадян і транспортних засобів, що перетинають кордон, та заходами з недопущення незаконного переміщення товарів. Наголошувалося, про непоодинокі випадки спроб переміщення з Білорусі в Україну великих партій тютюнових виробів.

Урядовий портал

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register