Суспільство

Чернігівські спортсмени поділилися враженнями від Паралімпіади 2018

У телестудії Суспільного 22 березня вболівальники, тренери, рідні зустрічали учасників ХІІ Паралімпійських ігор 2018 Ігоря Рептюха та Дмитра Суярка. У складі збірної вони відстоювали спортивну гордість країни в біатлоні та лижних перегонах.

Цього року Ігор Рептюх — паралімпійська гордість не тільки Чернігівщини, а й всієї України: спортсмен виборов «золото» у лижних перегонах на дистанції 20 кілометрів, а також дві медалі у біатлоні — «срібло» (12,5 кілометрів) та «бронзу» (7,5 кілометрів).

Дмитру Суярку не вдалося завоювати медалей, втім, за його словами, досвід від участі у змаганнях такого рівня дає гарний стимул для подальших тренувань та досягнень поставленої мети.

Наставники спортсменів — Заслужені тренери України Володимир Сторожок та Андрій Литвинець.

Враженнями від участі на Паралімпіаді ділилися і гайди (спортсмени, які ведуть паралімпійця з порушенням зору): Василь Потапенко та Борис Бабар.

До речі, скарбниця національної збірної поповнилася 22 медалями. Україна зайняла шосте місце в загальному заліку. Цьогоріч паралімпійські медалі вперше прирівняні до олімпійських.

Джерело: Департамент сім’ї, молоді