Чернігівський мандрівник розповів про свої пригоди

  • Чернігівський мандрівник розповів про свої пригоди
  • Чернігівський мандрівник розповів про свої пригоди
  • Чернігівський мандрівник розповів про свої пригоди

У Корюківці відбулася зустріч із письменником, журналістом, професійним мандрівником Олександром Волощуком.

Про це йдеться у спільноті “Корюківська молодіжна організація “АЛЬТЕРНАТИВА” у Facebook.

“Нещодавно Олександр повернувся з подорожі Південною Америкою, під час якої відвідав шість країн: Аргентину, Парагвай, Бразилію, Болівію, Перу та Чилі. За 9 місяців 2018 року проїхав автостопом та пройшов пішки 22 тис. км. Подолав ділянку 37-ї паралелі від Тихого океану до кордону з Аргентиною – 270 км (шлях героїв роману Жуля Верна «Діти капітана Гранта»). Побував у болівійських та чилійських Андах, на оз. Тітікака, у епіцентрі великого чилійського землетрусу 1960 року, досяг Магелланової протоки і Вогняної землі, провів численні зустрічі з українцями, які з різних причин залишили батьківщину, але зберегли любов до України”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, присутні дізналися про дуже цікавий мандрівницький проект – «Будинок для всіх», що об’єднує однодумців-мандрівників із різних країн, де вони спілкуються і діляться враженнями про побачене.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Корюківці відбудеться зустріч з мандрівником Олександром Волощуком

“Слухаючи розповіді Олександра Волощука, кожен із присутніх мовби подорожував цими дивовижними країнами, зарядившись масою приємних вражень та отримавши позитивні емоції. Гість поділився мандрівними планами на найближче майбутнє та цікавими історіями про свої минулі подорожі, продемонстрував відео і фотознімки живописних краєвидів, місцевостей, які відвідав і бачив на власні очі. Цікаво було послухати літературні етюди про враження від подорожі. Олександр є автором 8 книг -про мандрівки країнами світу, а серед них – про виїзди як фанат із улюбленими футбольними командами”, – розповідає Володимир Онищук.

Наприкінці зустрічі дослідник анонсував вихід нової, дев’ятої за ліком, книги про його подорожі, в тому числі і до Південної Америки. На кожне поставлене питання Олександр відповідав захопливою історією, і таке спілкування могло тривати нескінченно. Крім того, кожен охочий міг придбати книжки про його минулі захоплюючі мандрівки.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register