Чернігівці вшанують пам’ять Героїв «Баладою про Крути»

0001-4e892752-56aae52d-7252-b6ae9128

У січні 2018 році виповнюється 100 років трагічного бою захисників незалежності України біля залізничної станції Крути, що на Чернігівщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До 100-річчя бою під Крутами: бій за майбутнє України

Готуючись до відзначення ювілею подвигу Героїв Крут, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка запровадив реалізацію мистецького проекту «Балада про Крути». Постановку масштабного театралізованого дійства, яке у сценічній формі відображає трагічну загибель юних захисників України, здійснює художній керівник театру, заслужений артист України Андрій Бакіров. У проекті задіяно понад 120 осіб творчого і технічного складу облмуздрамтеатру, залучені актори інших обласних закладів культури і мистецтва.За сприяння Міністерства культури України презентація мистецького проекту «Балада про Крути» відбудеться 29 січня на сцені Національного академічного драматичного театру імені І. Франка під час урочистого заходу з вшанування пам’яті Героїв Крут, участь у якому візьмуть керівники держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вистава-навчання: у чернігівському ляльковому театрі ледь не сталося «пожежі»

Зважаючи, що на Чернігівщині, де розташований Меморіал пам’яті Героїв Крут, щороку проводять заходи, присвячені вшануванню пам’яті захисників незалежності України, які загинули в нерівному бою біля залізничної станції Крути, в Чернігівському академічному облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка 28 січня о 17.00 год. відбудеться благодійний показ творчої роботи шевченківців «Балада про Крути».

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register