Чим на Чернігівщині запам’ятався Сахневич

сахневич[1]

Учора між Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом і першим заступником голови Чернігівської ОДА Леонідом Сахневичем стався конфлікт, під час якого прем’єр розкритикував чернігівського чиновника та порадив йому написати заяву на звільнення. Наразі ще не відомо, чи дослухається Сахневич до поради.

Як воно буде, покаже час. Натомість зараз пропонуємо пригадати, чим запам’ятався Леонід Сахневич за час свого перебування на високій посаді.

Не секрет, що в громадах Чернігівщини чиновника називають не інакше, як «запеклим ворогом децентралізації». І не дивно. Наприклад, усі пам’ятають «антидецентралізаційну» позицію Сахневича в питанні села Високе Борзнянського району.

Не забули люди і про саботаж створення Олишівської громади. Також усім відома позиція одіозного чиновника – гібридний варіант президентської реформи за схемою «Один район – одна громада».

Також в усіх на вустах скандал довкола землі регіонально-ландшафного парку «Ялівщина». Коли за ініціативи Сахневича з порушенням усіх норм і процедур була розпущена робоча група з громадських активістів, що хотіла провести ревізію земель лісопарку.

З легкої руки одіозного чиновника зі скандалом створювалася Громадська рада при Чернігівській ОДА. Один промовистий факт – членам цього консультативного дорадчого органу перед голосуванням за голову телефонували на мобільні люди Сахневича й агітували голосувати за потрібного кандидата.

Не робить честі чиновнику й те, що він виставив напоказ своє приватне життя, коли закрутив роман із молодою підлеглою.

А чого варті деякі комісії й робочі групи, створені під його головуванням. На жаль, чимало з них – «для галочки».

І це неповний перелік «відзнак» першого заступника голови Чернігівської ОДА.

До речі, під час останньої розмови ЧЕline з Леонідом Сахеневичем чиновник зазначив, що ми понаписували про нього стільки усілякого, що хоч із Чернігівщини виїжджай. Не зовсім погоджуємося з цією думкою, адже жодним чином не впливаємо на рішення й спосіб життя пана Сахневича. Не варто забувати, що вибір між добром і злом у житті кожна людина робить сама.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register