Чужими руками: Бахмацька райадміністрація приписує собі чужі здобутки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/avtobus-trassa-zima-563x3531-e1484649931653.jpg)
Тривалий час громада села Стрільники, що на Бахмаччині, не могла вирішити нагального питання. Хоча сільський голова за дорученням людей, які його обрали, оббив не один чиновницький поріг. Проблема полягала у відсутності транспортного сполучення села з райцентром. Людей дуже обурювало, що не могли ні до лікарні дістатися, ні по довідку з’їздити, ані в інших справах.
На щастя, питання вже вирішилося, і всі складані перипетії позаду. Але жителів Стрільників обурює, що заслугу в розв’язанні транспортної проблеми приписує собі місцева адміністрація, яка насправді для цього не вдарила палець об палець. Про це селяни розповіли ЧЕline.
«Оскільки питання маршрутних перевезень – у компетенції райдержадміністрації, то я як сільський голова звертався туди, розповідав про проблему. Але у відповідь зазвичай чув: маршрутка поламалась, то щось із перевізником не так, як треба, або іще щось. А в кінці 2016 року адміністрація розірвала стосунки з перевізником. І маршрутка взагалі не ходила. Зрештою з наболілим звернувся до народного депутата Валерія Давиденка й депутата обласної ради Ольги Чередник. І ці люди допомогли у вирішенні нашої проблеми, за що їм щиро вдячні всі жителі села», – сказав стрільниківський сільський голова Сергій Дзюба.
В окремій розмові з ЧЕline депутат Чернігівської обласної ради Ольга Чередник повідомила, що відновлення міжрайонного рейсу – заслуга народного депутата Валерія Давиденка.
«Він навіть сам із перевізником домовлявся. До речі, перевізник навіть готовий на своїй маршрутці написати «За сприяння народного депутата Давиденка». Але депутат допомагає людям щиро, а не для піару, тож йому це не треба», – розповіла Чередник.
Натомість усі лаври в цій справі присвоїла собі Бахмацька райадміністрація. Це зрозуміло з відповіді на депутатський запит Ольги Чередник та інформаційного повідомлення, розміщеного на офіційному сайті РДА.
«Для виправлення ситуації у грудні 2016 року керівництвом райдержадміністрації ініційовано питання щодо відкриття міжрайонного маршруту «Борзна – Стрільники», який курсуватиме 4 рази на тиждень. Клопотання про його відкриття було направлено на розгляд Координаційної ради облдержадміністрації з питань організації пасажирських автоперевезень в області», – зазначено у відповіді.
Можливо, хтось скаже: наразі все добре – маршрутка курсує, як належить, і люди їздять, куди треба. Тож яка різниця завдяки кому? Та якщо глянути глибше, питання трохи в іншому, а власне в тому, що людей уже дістали безпардонна чиновницька брехня і свавілля.