Давайте обговоримо: чернігівський журналіст пропонує перейменувати вулиці міста

61846-1

Сьогодні журналіст Василь Чепурний на своїй сторінці у Facebook запропонував обговорити тему перейменування вулиць у Чернігові. Зокрема, йдеться про те, щоб одну з вулиць міста назвати ім’ям Героя України Левка Лук’яненка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер Левко Лук’яненко: найяскравіші цитати українського дисидента

«Оскільки він жив на вулиці Рокоссовського, було б логічно перейменувати її. Але я думаю, що совок “ВВВ” ще кріпко сидить в головах депутатів та обивателів і така спроба перейменування закінчиться нічим», – пише Василь Чепурний.

«Проте в центрі є ряд вулиць, що давно потребують перейменування – скажімо, вулиці Чернишевського, Лєрмонтова, які до Чернігова жодного стосунку не мають, – продовжує на своїй сторінці у Facebook журналіст. – До того ж, вулиця Лєрмонтова, хоч і коротка, але веде до університету від Стрижня, недалеко від центру і церкви святих Михайла і Федора. Як на мене, вона би найкраще підійшла».

2018-07-08_172449

Також, на думку Василя Чепурного, було б правильно, якби до Дня Незалежності міська рада Чернігова найменувала 4 вулиці іменами Героїв України – Левка Лук’яненка, Івана Драча, Івана Плюща і Віктора Орленка (Небесна сотня).

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register