День будівельника: історія свята

e979c083aebc4a347648ca292d8dcba7

Щороку в другу неділю серпня прийнято відзначати професійне свято будівельників – День будівельника, який випадає в 2018 році на 12 серпня.

Історія цього свята нараховує вже більше 50 років. Вперше цей день був відсвяткований в 1956 році в СРСР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Батурині до Дня Незалежності відбудеться концерт за участю українських зірок

6 вересня 1955 року Верховна Рада СРСР видала указ «Про встановлення щорічного свята «Дня будівельника». На той час представники цієї професії складали основу суспільства, оскільки в країні активно будувалося багато промислових підприємств, житлових комплексів, спортивних споруд тощо. Процес індустріалізації поглинув все суспільство, тому влада Радянського Союзу намагалися заохотити будівельників, але при цьому знизити вартість їх роботи.

У перші роки святкування виникло кілька традицій, пов’язаних із відзначенням цієї події. Так, в цей день досі прийнято вручати грамоти та символічні відзнаки кращим представникам професії. Також традиційно проводяться тематичні засідання в органах місцевої влади, які вирішують питання, пов’язані з будівельною галуззю. Також в цей день дуже поширені будівельні виставки на яких різні виробники представляють свою продукцію.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register