День LEGO у приватній школі «МудрАнгелики»: творчість, знання та атмосфера гри

У приватній школі «МудрАнгелики» пройшов яскравий та креативний захід – День LEGO, який об’єднав усіх учнів, викладачів та навіть батьків у святі творчості, фантазії та спільної роботи. Цей день став чудовою можливістю для школярів проявити свої таланти, дізнатися нове та весело провести час у дружній атмосфері.
Виставка LEGO
Учні з різних класів заздалегідь готували свої лего-проєкти, щоб представити їх на загальношкільній виставці. Серед робіт були:
- Міста майбутнього з хмарочосами та літаючими автомобілями.
- Космічні кораблі та фантастичні планети.
- Замки та середньовічні села з мініатюрними лицарями та драконами.
- Відомі споруди світу, такі як Ейфелева вежа чи Біг-Бен.
Кожна поробка була унікальною, адже діти використовували не лише свій конструктор, а й творчий підхід.
Цікаві факти про LEGO
Протягом дня учні дізналися безліч цікавих фактів про історію та особливості конструктора:
- Блоки вперше було створено в Данії у 1949 році.
- Назва «LEGO» походить від данських слів «leg godt», що означає «грай добре».
- Щороку виготовляється понад 36 мільярдів деталей Лего!
- У світі існує навіть Лего-хотел і тематичні парки, присвячені конструкторам.
Вчителі провели вікторини, де учні відповідали на питання про світ Лего, а переможці отримали символічні подарунки у вигляді солодощів та грамот.
Тематичне оформлення школи
Школа була перетворена на справжній «Лего-світ». Працівники школи прикрасили приміщення яскравими тематичними декораціями:
- Стіни були оформлені у вигляді величезних деталей конструктора.
- У коридорах стояли фігури героїв, зібраних із Лего.
- Класи мали «лего-зони», де учні могли створювати щось нове прямо на місці.
Ця атмосфера мотивувала дітей ще більше залучатися до святкових активностей.

Участь усіх класів
Без винятку всі класи взяли участь у святі:
- Молодші учні будували прості конструкції, наприклад, будинки чи автомобілі.
- Старші працювали над масштабними проєктами, об’єднуючи ідеї та навички.
- Навіть учителі долучилися до святкування, влаштувавши показовий конкурс зі швидкого складання деталей Лего.
Результати свята
День Лего у школі «МудрАнгелики» подарував учням море позитиву, навчив працювати в команді та розкрив їхню фантазію. Атмосфера творчості і взаємодії зробила це свято незабутнім для кожного. Школа планує зробити День Лего щорічною традицією, адже це ідеальна нагода для розвитку творчих здібностей, інженерного мислення та просто веселого і захоплюючого дозвілля.
Реклама





