Депутати Чернігівської міськради схвалили звернення про зарахування адмінштрафів до міського бюджету

  • Депутати Чернігівської міськради схвалили звернення про зарахування адмінштрафів до міського бюджету
  • Депутати Чернігівської міськради схвалили звернення про зарахування адмінштрафів до міського бюджету

*Актуально

Депутати Чернігівської міської ради підтримали звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, ініційоване фракцією «Наш край», щодо зарахування адміністративних штрафів за порушення правил дорожнього руху до місцевих бюджетів. Відповідне рішення схвалено під час чергової сесії міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У бюджеті Чернігова на 2019 рік фінансування різних галузей – нерівномірне

Як пояснив депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Віктор Бистров, упродовж 2008-2009 років 50% адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, що накладаються уповноваженими органами, зараховувалися до складу доходів державного бюджету, решта 50% – до складу доходів місцевих бюджетів. Однак у 2009 році Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», відповідно до яких із переліку доходів місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів (стаття 64), виключено пункт стосовно зарахування до місцевих бюджетів 50% надходжень адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Внаслідок цих змін втрати бюджету міста щорічно становлять майже 3 млн грн.

Чернігівська міська рада звернулася до центральних органів влади з проханням внести зміни до Бюджетного кодексу України, а саме: повернути до переліку доходів місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, надходження адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. На переконання депутатів, це дасть змогу збалансувати місцеві бюджети шляхом збільшення джерел надходжень.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register