Депутати послухали Бистрова і не проголосували за «шикування мерії»

gr_21.12.15_bystrov

Красиво жити і шикувати – це один із трендів міської влади Чернігова. Багатомільйонні ремонти мерії, фонтан біля курилки, елітні меблі та дорога техніка в кабінетах… За все це чернігівці у вигляді податків вже заплатили з власних кишень.

Але на Магістратській подумали і вирішили – цього замало. І сьогодні на сесії Чернігівської міської ради хотіли збільшити суму граничних витрат на мерію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мерія шикує: на Магістратській збільшують граничні витрати на власні потреби

Міська рада, мабуть, вважає, що автомобілі за 600 000 гривень – це сором для чиновників, тому захотіла купувати автівки за 800 000 гривень. На «чиновницький» комплект меблів міськрада замість 30 000 гривень захотіла витрачати 50 000 гривень. І т.д.

Але на сесії виступив депутат міськради («Наш край») Віктор Бистров і закликав обранців не голосувати за це ганебне рішення. Мовляв, у жителів Чернігова вистачає проблем, які міська рада повинна вирішувати першочергово, а не шикувати. Віктора Бистрова депутати підтримали – питання «Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова» не набрало достатньої кількості голосів.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register