Дешеві акумулятори xiaomi. В чому небезпека?

image1

Займання телефону в кишені однозначно шокує будь-якого користувача мобільною технікою. Іноді подібні випадки можна побачити в новинах і кожен з нас не хоче відчути це на собі. Чому таке відбувається? Справа в тому, що багато власників смартфонів використовують неоригінальні комплектуючі та аксесуари. Хоча такі аварії й трапляються рідко, все ж варто витягти з них цінний урок і не використовувати дешеві запчастини для телефонів.

Безпека

Зазвичай акумулятори для Xiaomi виготовлені по літій-іонній (Li-on) технології. Вони легкі і мають довгий термін служби. Такий акумулятор заряджається дуже швидко і не страждає ефектом пам’яті. Однак у нього є і недоліки – він боїться перегріву і в екстремальних умовах може навіть спалахнути або вибухнути.

Літій-іонні акумулятори низької якості можуть становити велику небезпеку для користувача. Через низьку собівартість однієї в конструкції подібних батарей відсутня електронна система, що захищає хімічні елементи від перезарядки.

Підозріло низька ціна

Звичайно, на ринку є безліч перевірених компаній, які виробляють якісні та недорогі аналоги оригінальних акумуляторів. Однак зустрічаються і недобросовісні NoName виробники, що випускають запчастини для смартфонів по необгрунтовано заниженими цінами. Часто ці продукти не відповідають елементарним вимогам безпеки, а значить розглядати їх до покупки не варто!

Акумулятор з продуктивністю!

Ніколи не вірте подібним заявам! Справа в тому, що ємності батареї вистачає на нетривалий час і в більшості випадків її потрібно заряджати щодня. Літій-іонні батареї мають постійну енергоємність і єдиний спосіб змінити даний параметр – збільшити розмір самої батареї.

Як відрізнити оригінальний акумулятор від копії?

Щоб купувати якісні комплектуючі, варто звертатися в перевірені компанії. Економити на акумуляторі і замовляти його у сумнівного продавця не варто.

Що ще може допомогти вам розпізнати оригінал?

  • ціна зазвичай від 350 грн;
  • на акумуляторі має бути нанесено назву компанії, логотип і оригінальне маркування.

Хоча і не можна сказати, що всі аналогові комплектуючі мають низьку якість, все ж краще не ризикувати і вибирати оригінальні батареї Xiaomi. Заощаджені гроші безумовно не варті вашого здоров’я.

Реклама

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register