Дітки з Чернігівщини отримали солодкі «миколайчики» (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/320935482_1234401767111371_7164212068134559027_n-780x470.jpg)
В період новорічно-різдвяних свят дітки з різних куточків Чернігівщини щороку отримували подарунки від народного депутата України Бориса Приходька. Це стало доброю святковою традицією.
Цьогоріч з нагоди дня Святого Миколая понад чотири тисячі діток з громад 210 округу Чернігівської області отримали солодкі «миколайчики» від депутата.
В ці непрості часи надзвичайно важливо дарувати дітям радість і свято.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-3-548x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/2-4-577x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/320770499_676603787238673_8313295680147361683_n-605x642.jpg)
«Бажаю Божого захисту нашій землі, сил, здоров’я й оптимізму нам усім на шляху до Перемоги, мирного та щасливого дитинства нашим діткам. Солодкі подарунки передали діткам-сиротам, дітям з інвалідністю, із багатодітних родин і будинків сімейного типу, діткам, чиї батьки загинули на війні, діткам-перелеленцям і діткам, які живуть у складних сімейних обставинах. Мирного неба нам усім і спокійного свята», — зазначає Борис Приходько на своїй сторінці у Facebook.
у