Для закладів освіти на Чернігівщині закуповувався газ за завищеною ціною

347255-e1577003886612

Ніжинська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Закарпатської області з позовом про стягнення з постачальника природного газу коштів у розмірі 127 тис. грн, безпідставно сплачених Лосинівською селищною радою (Ніжинський район) за поставлений газ для опалення закладів освіти у листопаді-грудні 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокуратура не дозволила безпідставно підвищувати ціну на постачання газу для медичного закладу на Чернігівщині

Як вже раніше повідомлялося, Лосинівська селищна рада в 2019 році уклала договір на постачання природного газу для опалення шкіл, дитячих садків та інших підпорядкованих закладів та установ на суму понад 1 млн 300 тис. грн. У подальшому між сторонами договору укладено три додаткові угоди, згідно з якими ціну за одиницю товару щоразу збільшували на 10%.

У процесі вивчення зазначених угод встановлено, що збільшення ціни за постачання природного газу належним чином не обґрунтоване та документально не підтверджене.

За позовом прокуратури у жовтні 2020 року рішенням суду додаткові угоди, згідно з якими підвищувалася ціна на газ, визнано недійсними. Рішення суду набрало законної сили.

Відтепер прокуратура вимагає від постачальника газу повернути громаді Лосинівки кошти, безпідставно отримані за незаконними додатковими угодами.

За матеріалами Ніжинської окружної прокуратури

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Немає коментарів

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register