Суспільство
До Чернігова приїхав Філарет освятити новий іконостас
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/15397743_1492116100802852_965581674_o-e1481100769233.jpg)
Сьогодні віряни святкують перше зимове православне свято – Катерини. У храмі Великомучениці Катерини презентували довгоочікуваний подарунок – новий іконостас.
Провести службу приїхав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ. Його зустрічали, встеливши доріжку пелюстками троянд.
Не менш пафосно на службу приїхали й чиновники – міські й обласні. Не соромляться ані святої Катерини, ані вірян – заїхали просто на паркову зону. Автівки вишикувалися поруч із храмом, їхали тротуарами. Дивно, але поліція на це ніяк не відреагувала, хоч і наголошували, що закони однакові для всіх.