До весняно-польового сезону служба зайнятості підготує близько тисячі працівників
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/foto-e1582358801377.jpg)
Служба зайнятості забезпечує професійне навчання безробітних за сучасними навчальними планами і програмами для роботи в сільському господарстві.
Цього року протягом лютого-березня на замовлення аграріїв Чернігівщини за направленням служби зайнятості буде підвищено кваліфікацію близько тисячі робітників: трактористів-машиністів сільгоспвиробництва, водіїв автотранспортних засобів, слюсарів з ремонту сільськогосподарської техніки тощо. Це дозволить незайнятим громадянам, які проживають переважно в сільській місцевості, отримати роботу і стабільний заробіток, а роботодавцям — кваліфіковані кадри.
Під час навчання шукачі роботи ознайомляться з новітніми технологіями в сільгоспвиробництві, сучасною технікою та особливостями керування нею, управлінням, експлуатацією та обслуговуванням, основами охорони праці тощо.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості