Документи для отримання матеріальної допомоги при народженні дитини подаються протягом року

4259_1_1097

Як відомо, у Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності. Ця міська програма, направлена на підтримку родин з новонародженими і покращення демографічної ситуації в місті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Статисти розповіли, в якому віці народжують жінки Чернігівщини

Наразі під час дії карантину заяв на отримання цієї допомоги надійшло значно менше, ніж зазвичай, оскільки тимчасово вони приймаються у виняткових випадках.  Тож виконавчий комітет Чернігівської міської ради 7 травня погодив черговий список таких сімей. І у травні одноразову матеріальну допомогу від міста на загальну суму 35 тис. грн отримають 5 чернігівських сімей з немовлятами. А саме:

  • 3 сім’ї – по 5 тис. грн на першу дитину – на загальну суму 15 тис. грн;
  • 2 сім’ї – по 10 тис. грн на другу дитину – на загальну суму 20 тис.  грн.

Усім іншим родинам нагадуємо: звернутися за одержанням цієї допомоги від міста можна протягом року з дня народження дитини.

Матеріальна допомога при народженні видається батькам, які постійно проживають з дитиною та мають свідоцтво про її народження, а також зареєстровані в місті Чернігові. Пакет документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, батьки подають до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради (вул. Шевченка,9).

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register