Доля відпрацьованих батарейок: куди далі

battery-group

Відпрацьовані лампи, термометри, а також елементи живлення (батарейки, акумулятори), які свідомі чернігівці перестали викидати у сміття і приносять на утилізацію, нині зберігаються в ЖЕКах, звідки їх мають забирати на зберігання.

Минулого року ЖЕКи підписували договори з  такою організацією, небезпечні відходи забирали раз на півроку, – розповіли журналістам ЧЕline у прес-службі Управління ЖКГ Чернігівської міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перевірка ЖЕКів на чесність: як ЧЕline позбувався відпрацьованих батарейок

Договір закінчився у 2017 році і наразі вивчаються ліцензовані організації, які могли б займатися перевезенням цих небезпечних відходів. Цього року договір заключатиме Управління ЖКГ. Як тільки в управлінні визначаться з організацією, яка має ліцензію на відповідний вид діяльності, а саме перевозити та зберігати такий вид відходів, із нею також буде укладений договір.

Наразі у Чернігові 4 комунальні підприємства приймають відпрацьовані елементи живлення та інші небезпечні відходи від представників житлового фонду міста. У ЖКГ наголошують, що елементи приймаються тільки від фізичних осіб. Юридичні особи мають самостійно заключати договори на вивезення небезпечних відходів.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register