Екскурсія, кінологічний центр і подарунки: діти військовослужбовців побули в Чернігові
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/404568706_746012210874517_3783626412271276765_n-e1700490815221-780x470.jpg)
На запрошення ініціативної групи «Стара Подусівка» делегація з Коропської громади – діти військовослужбовців ЗСУ разом із членами родин – відвідала вчора обласний центр.
Програма дня була дуже різноманітною, сповненою мистецьких і спортивних заходів. Про це повідомляють у Коропській селищній раді.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/404519720_746012207541184_3516290938246913486_n-531x642.jpg)
«Вдалося побувати в історичних місцях стародавнього Чернігова, відвідати кінологічний центр і побачити роботу поліцейських собак, взяти участь у «Веселих стартах» та «Шоу бульбашок», а також переглянути концерт.
Діти були дуже задоволені цими активностями. Крім цього, вони отримали подарунки, з Чернігова кожна родина привезла з собою велосипед», – йдеться в повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/404420788_746012220874516_2111944436273875010_n-902x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv