Енергетичний «прецедент»: «Чернігівгаз» платитиме за моральну шкоду
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/25_main1-e1521206137888.jpg)
Засудили «газового» монополіста. Для нашої області це неабиякий прецедент. Бобровицький районний суд (суд першої інстанції) розглянув справу щодо відключення «Чернігівгазом» газопостачання від оселі пенсіонерки. На думку постраждалої та місцевих правозахисників – незаконно.
Як підсумок солідна структура зазнала краху в цій справі і буде змушена заплатити судові збори та моральну шкоду в сумі 10 000 гривень. До цього Антимонопольний комітет оштрафував «Чернігівгаз» на суму 7 000 гривень.
Справу розглядав правозахисник Євгеній Гробовий і, за його словами, йому знадобились півтора року, щоб почути рішення тільки щодо суду першої інстанції – попереду ще можливі апеляції та касації.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Догавкалися» – чернігівці розповіли про газовий карантин
«Подібних рішень зі стягнення моральної шкоди споживачу дуже мало, і суди вкрай «обережно» ставляться до подібних справ, але хочу вірити, що в нашій державі знайдуться принципові судді, які «дадуть по руках» енергетичним монополістам, і права людини, громадянина, споживача матимуть НАЙВИЩИЙ пріоритет!!!», – пише в соціальних мережах Євген Гробовий.