Суспільство

Гаряча пора в небі: чому над Черніговом кружляють гвинтокрили

Уже кілька днів поспіль над містом літають гвинтокрили. Чернігівці зацікавилися, з якої причини так активізувався рух у небі. У соцмережах, наприклад, озвучували різні версії: розганяють хмари, високе керівництво прилетіло подивитися на наслідки зливи на Чернігівщині, а також транспортування поранених, постраждалих у ДТП учора, 4 липня, біля пішохідного мосту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові на Красній площі сів вертоліт

Аби спростувати чи підтвердити версії, журналісти ЧЕline звернулися по коментар до начальника Регіонального медіа-центру Міноборони в Чернігові Вадима Мисника.

«Поруч аеродром «Півці», Державний науково-випробувальний центр ЗСУ, де відбуваються випробування вертольотів, і гончарівський полігон. Нині гаряча пора: навчання, виконання завдань і випробувань різних тощо. Хвилюватися не варто, польоти планові», – розповів Вадим Мисник.

Ще статті по темі

12 коментарів

  1. Поруч аеродром «Півці», Державний науково-випробувальний центр ЗСУ, де відбуваються випробування вертольотів
    и что? над городом, над головами тысяч людей испытуют вертушки? вы думаете,что вы пишете?

  2. А что не так? Прикинь, рейсовые борты тоже над городами летают и ниче. А испытания над городом точно не проводятся, поверь мне. Узбагойся))

    1. На какой высоте рейсовые борты летают?

    2. Прикинь,когда вертолёт летит чуть повыше Эпицентра со стороны переправы на Бобровице в сторону Александровки —так это он с Певцов в сторону Гончаровского летел? Или ты ляпнул просто так,потому что надо чтото ляпнуть?

  3. рейсовые борты перед вылетом проверенные, а не испытываются. И поверь мне, с Певцов в Гончаровск можно перелететь минуя город и др. населенные пункты, при чем так будет еще короче. Очередной раз с людей наша власть хочет сделать лохов.

  4. Мне кажется, они летают не с проста. Правду нам все равно никто не расскажет!!

  5. Они ,недолжны ,так низко летать над жилыми домами .Темболее есть воздушные трассы ,если это учение они должны придерживаться маршрута.

  6. И у меня над самым домом пролетело 2 вертолёта над частным очень низко. Я думаю надо летать за городом а не надтлюдьми.

  7. Ну з вертольотами все зрозуміло а що з «гвинтокрилами»?

  8. Сколько дибилов,столько и мнений.Видимо пилотам не нужно отрабатывать полёты и ориентацию в городских условиях, нужно только над полями летать,а в случае военных действий пилоты скжут, минуточку, мы сейчас по тренируемся, и прелетим к вам воевать. Господи, отбери у дебилов доступ к интернету,и Мир стенет немного чище.

    1. Чувак, ти крутий. +100500!
      Але експертне середовище ніколи не спить, зради і обмани підступають з усіх боків.

  9. Анонимукс! Ты же сам дебил № 1. Пусть летят и тренируются в Чернобыле. На хрен они над головой моих детей и внуков испытывают это старье. Вертушки Ми-8 сняты с експлуатации еще в 2002 году, а наши турчинчики повыта
    скивали это старье, поскупали у негров за копейки, списав миллиарды, а теперь сотворяют угрозу жизни людей!

Back to top button