Хлопчику з Носівки ввели найдорожчий препарат у світі – вартістю $2 млн

617101c4ba165

Учора, 20 жовтня, в дитячій клініці міста Сан-Антоніо (The Children’s Hospital of San Antonio), що в штаті Техас, було введено препарат Zolgensma Єгору Кудрявському – сину нашої землячки Анни з Носівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маленький чернігівець потребує допомоги на лікування

Єгор – первісток і єдиний син у родині Кудрявських – народився з вродженою вадою генів, лікарі поставили йому діагноз СМА другого типу (спінальна аміотрофія). Від цієї хвороби у світі є тільки два лікарські препарати й обидва вони дорогі. Це ліки нового покоління, вони можуть впливати на роботу людського генома. Одні з них – «Спінраза» (Spinraza), другі – «Золгенсма» (Zolgensma). Ефективнішими для дітей до 2-річного віку вважається «Золгенсма» (Zolgensma), саме на них збирали кошти довгих 11 місяців і таки встигли до досягнення Єгорчиком 2-річного віку.

Багато чернігівських ЗМІ писали про родину Кудрявських і збір коштів, також їм допомогали численні волонтери, благодійні фонди та прості українці по всій країні.

Наприкінці серпня збір було закрито, потім тривала підготовка та збір документів для перельоту до США. 20 жовтня Єгор отримав через крапельницю препарат Zolgensma – вводиться одноразово і додаткове лікування не потрібне, виліковує від хвороби повністю.

Gorod.cn.ua

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register